אודותינו

לרכב על כל העולמות.

אנחנו ב-Joyride מבינים שלכל אחד סגנון רכיבה, דרישות טכניות ותקציב מוגדר. את כל הדרישות והרצונות שלך אנחנו יודעים להביא אל המקסימום.
Joyride משלבת ידע טכני ברמה הגבוהה בישראל ומספקת חוויות רכיבה שמעלות את הדופק. לא מדובר בעוד סוכנות אופניים המייבאת דגם ספציפי או מייצגת מותגים בלעדיים, אלא מקום שבו מאפיינים את הצרכים שלך ומתאימים את הדגמים והמכלולים הטובים ביותר עבורך.
בנוסף, בסוכנות מתבצעים שדרוגים, כיווניים והתאמות ושירות טיפולים ותחזוקה שוטפים.
Joyride הוקמה ומנוהלת על ידי אלעד קדוש, אחד מבכירי הרוכבים בארץ ואיש מקצוע מיומן, קשוב ומנוסה. כל אלה, מבטיחים לך שירות אישי, אמין וענייני וחווית רכיבה מלאת אדרנלין.

 

ערך מרבי על ההשקעה

תחום האופניים התפתח באופן דרמטי בשנים האחרונות ומציע היום מוצרים שמשנים את צורת הרכיבה של כולנו. בובינג, מעבירים קדמיים, קרבון, טורינג, בים המושגים הקיים בתעשייה ניתן בקלות ללכת לאיבוד ולקבל החלטות שגויות.
אנחנו ב-Joyride מבטיחים לכם ייעוץ הגון ובגובה העיניים ותמורה מרבית לתקציב שלכם. כן, זה כולל גם עצות שימושיות וטכניקות לרכיבה בשטח וכשמתארגן טיול אז גם הזמנה לבוא ולרכב איתנו. ככה זה כשאוהבים לרכב ואוהבים אנשים שרוכבים.

שירות ואחריות מלאים

החל מרכישת אופניים למתחילים או הרכבה פרטנית של אופני Custom – רכישת אופניים מלווה באינספור שאלות והתלבטויות. לרוכבים מתחילים למשל, חשוב לשים דגש על שליטה נוחה ויציבה בטוחה אך גם לספק מערכות שיאפשרו ליהנות מאתגרים בסיסיים. מצד שני, רוכבים מנוסים שכבר ירדו סינגלים רבים ומכירים את תנוחת הרכיבה והמכלולים הטכניים של האופניים רוצים לשדרג את ביצועי האופניים באמצעות חלקים מקצועיים יותר.
ב-Joyride ניתן למצוא דגמים סטנדרטיים לרכיבה בשטחים עירוניים בצד אביזרי רכיבה וחלפים מקצועיים מהמותגים הטובים בעולם. היצע המוצרים הרחב ומגוון המוצרים הבינלאומיים שאנחנו מציעים, מאפשרים ליצור אופני קאסטום יוצאות דופן באיכותן.